post

Activiteitenkalender

Op deze pagina tref je de complete kalender aan wedstrijden en activiteiten!

Kalender

Zie hieronder de aanstaande evenementen. De kalender kun je filteren op afdeling, doelgroep en uiteraard op datums. Check de integrale kalender voor alle evenementen!
AfdelingDatumWedstrijd/ActiviteitPlaatsdoelgroepKenmerkenInzwemmenAanvangInschrijverCoachesOfficialsInformatie
Clubactiviteiten2023-08-18DWK StartkampAmerongen11 jaar en ouder
Clubactiviteiten2023-08-19DWK StartkampAmerongen11 jaar en ouder
Clubactiviteiten2023-08-20DWK StartkampAmerongen11 jaar en ouder
Wedstrijdzwemmen2023-09-16Regio Oost Circuit deel 1BarneveldJunioren Jeugd Seniorenallemaal14.0014.30HelenaReina H, Femke H, Jennie R, Adriaan R, Rene S, Annelies V
Wedstrijdzwemmen2023-09-23Regio Estafette KampioenschappenZwolleJunioren Jeugd Seniorengeselecteerde zwemmersMireille F.
Wedstrijdzwemmen2023-09-30KNZB Zwemcompetitie deel 1DedemsvaartJunioren Jeugd SeniorenDWK 115.1515.45Rene S, Siet S, Annelies V, Yvonne V, Reserve: Mireille F
Wedstrijdzwemmen2023-09-30KNZB Zwemcompetitie deel 1HarderwijkJunioren Jeugd SeniorenDWK 216.1516.45Nic V, Martine K. reserve: William F
Wedstrijdzwemmen2023-09-23Minioren Circuit deel 1BarneveldMinioren14.0014.30Mandy v H, Helma K, Martine K
Wedstrijdzwemmen2023-09-23Heuvelrug Circuit deel 1UtrechtJunioren Jeugd SeniorenA en B zwemmersWilliam F, Adriaan R, Ingrid H
Wedstrijdzwemmen2023-11-04Heuvelrug Circuit deel 2VeenendaalJunioren Jeugd SeniorenA en B zwemmers13.3014.00HennyRaphael, JeroenMarja v B, Mireille F, Henny V, Josien Z
Wedstrijdzwemmen2023-11-05Nederlandse Estafette KampioenschappenDordrechtJunioren Jeugd Seniorengeselecteerde zwemmers09.0010.00IngridJoas, Raphael
Wedstrijdzwemmen2023-11-10Syd CupHaderslev (DEN)Junioren Jeugd Seniorenalle zwemmersdiversdiversAnneliesRaphael, Raoul, Joas, JeroenAnnelies V?, Mireille F.?, Sem B.?
Wedstrijdzwemmen2023-10-28KNZB Zwemcompetitie deel 2BarneveldJunioren Jeugd SeniorenDWK 114.0014.30MarjelleJeroen, Joas, Raoul, Yvonne, ToonRene S, Siet S, Annelies V, Mireille F, Yvonne V. Reina H., Chanita K., Helma K., reserve: William F.
Wedstrijdzwemmen2023-10-28KNZB Zwemcompetitie deel 2BarneveldJunioren Jeugd SeniorenDWK 214.0014.30MarjelleZie DWK-1zie DWK-1
Wedstrijdzwemmen2023-11-11Syd CupHaderslev (DEN)Junioren Jeugd Seniorenalle zwemmerszie 10 nov.zie 10 nov.
Wedstrijdzwemmen2023-11-12Syd CupHaderslev (DEN)Junioren Jeugd Seniorenalle zwemmerszie 10 nov.zie 10 nov.
Wedstrijdzwemmen2023-11-18Minioren Circuit deel 2EdeMinioren14:0014:30Mandy v H, Helma K, Sharon Kaasschieter (schaduw), Gerard de Jager (schaduw), Matthijs van der Vaart (schaduw); reserve: Ingrid H, Greta W
Wedstrijdzwemmen2023-11-25Regio Oost Circuit deel 2BarneveldJunioren Jeugd Seniorenallemaal14.0014.30HelenaMieke J. (graag op J), William F, Reina H, Femke H, Rene S, Mark Wegman (schaduw)
Wedstrijdzwemmen2023-12-09Nederlandse Junioren Kampioenschappen kbEindhovenJuniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJoas, RaphaelJeroen (J)
Wedstrijdzwemmen2023-12-09Minioren Circuit deel 3BarneveldMinioren14.0014.30Mandy v H, Femke H, Helma K, Jennie R
Wedstrijdzwemmen2023-12-10Nederlandse Junioren Kampioenschappen kbEindhovenJuniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJoas, RaphaelJeroen (J)
Wedstrijdzwemmen2023-12-15Nederlandse Kampioenschappen kbDen HaagJeugd Seniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJeroen, Raoul
Wedstrijdzwemmen2023-12-16Nederlandse Kampioenschappen kbDen HaagJeugd Seniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJeroen, Raoul
Wedstrijdzwemmen2023-12-02Heuvelrug Circuit deel 3ZeistJunioren Jeugd SeniorenA en B zwemmers16.3017.00HennyJeroen, JoasMarja B, Adriaan R, Henny V, Michel v W (start), Josien Z, reserve: Mireille F
Wedstrijdzwemmen2023-12-17Nederlandse Kampioenschappen kbDen HaagJeugd Seniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJeroen, Raoul
Clubactiviteiten2024-01-05Crazy Chicken FestivalVoorthuizen17.3018.00Marja v. B (sr), Sem B. Wiliam F. Mireille F. Chanita K. Siet S. Jennie R. Martine K. Adriaan R.Informatie
Wedstrijdzwemmen2024-01-13Gelderse Kampioenschappen kbNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersJeroen, Raoul, Joas, RaphaelMireille F of Chanita K of Siet S of Annelies V. of Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-01-14Gelderse Kampioenschappen kbNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersJeroen, Raoul, Joas, RaphaelChanita K of Siet S of Annelies V.
Wedstrijdzwemmen2024-01-27KNZB Zwemcompetitie deel 3KampenJunioren Jeugd SeniorenDWK 116.0016.30Jeroen, Raoul, RaphaelSem B. Chanita K. Siet S. Annelies V. Yvonne V.
Wedstrijdzwemmen2024-01-27KNZB Zwemcompetitie deel 3BarneveldJunioren Jeugd SeniorenDWK 214.0014.30Michel, Joas, ToonMartine K. William F. Reina H. Mieke J. (J) Nic V. Henny V. Mark W.
Wedstrijdzwemmen2024-02-10Gelderse Minioren Club MeetNijmegenMiniorengeselecteerde zwemmersHelma K, Sharon K. (indien mag, voorkeur organisatie minimaal 3)
Wedstrijdzwemmen2024-02-10Heuvelrug Circuit deel 4EdeJunioren Jeugd SeniorenA en B zwemmersHennyMireille F. Martine K. Josien Z.
Wedstrijdzwemmen2024-02-18Regio Oost Circuit deel 3 (50m)UtrechtJunioren Jeugd Seniorenallemaal14.3015.00HelenaSem b. William F. Mieke J. (J), Henny V. Mark W. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-03-02Minioren Circuit deel 4WageningenMinioren16:3017:00Mandy v. H. Sharon K. Helma K. Mathijs vd V.
Wedstrijdzwemmen2024-03-09KNZB Zwemcompetitie deel 4BarneveldJunioren Jeugd SeniorenDWK 114.0014.30Reina H. Chanita K. Siet S. Annelies V. Yvonne V. Josien Z. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-03-09KNZB Zwemcompetitie deel 4NijkerkJunioren Jeugd SeniorenDWK 214.0014.30William F. Mieke J. (J) Helma K. Mark W. reserve: Martine K. Greta W.
Wedstrijdzwemmen2024-03-23Minioren Circuit deel 5WageningenMinioren16:3017:00Mandy v. H. Mathijs vd V. Michel v W. Greta W.
Wedstrijdzwemmen2024-04-07Heuvelrug Circuit deel 5 i.c.m. Regio Oost Circuit deel 4 (50m)UtrechtJunioren Jeugd Seniorenallemaal (A+ BM bij Heuvelrug)14.3015.00Regio Oost door HelenaMartine K. Marja v. B, (Adriaan R.)
Wedstrijdzwemmen2024-04-12Int. Youth Swimming Cup (50m)Antwerpen (BEL)Junioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersMireille F. Annelies V. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-04-13Int. Youth Swimming Cup (50m)Antwerpen (BEL)Junioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersMireille F. Annelies V. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-04-14Int. Youth Swimming Cup (50m)Antwerpen (BEL)Junioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersMireille F. Annelies V. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-04-20Minioren Circuit deel 6RenkumMiniorenSem B. Sharon K. Greta W. (res Helma K.)
Wedstrijdzwemmen2024-05-25Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersChanita K. Siet S. Annelies V. (poule)
Wedstrijdzwemmen2024-05-26Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersChanita K. Siet S. Annelies V. Rene S.(poule)
Wedstrijdzwemmen2024-06-01Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersMireille F. Chanita K. Siet S. Annelies V. Rene S. (poule)
Wedstrijdzwemmen2024-06-02Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmersChanita K. Siet S. Annelies V. (poule)
Wedstrijdzwemmen2024-06-08Regio Minioren FinalesVaassenMiniorengeplaatste zwemmersSem B.
Wedstrijdzwemmen2024-06-09Regio Minioren FinalesVaassenMiniorengeplaatste zwemmersSem B.
Wedstrijdzwemmen2024-06-13Open Nederlandse KampioenschappenAmersfoortJeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-14Open Nederlandse KampioenschappenAmersfoortJeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-15Open Nederlandse KampioenschappenAmersfoortJeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-16Open Nederlandse KampioenschappenAmersfoortJeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-21Nederlandse Junioren KampioenschappenEindhovenJuniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-22Nederlandse Junioren KampioenschappenEindhovenJuniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-23Nederlandse Junioren KampioenschappenEindhovenJuniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-29Nederlandse Sprint KampioenschappenRotterdamJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-30Nederlandse Sprint KampioenschappenRotterdamJunioren Jeugd Seniorengeplaatste zwemmers
Wedstrijdzwemmen2024-06-29Heuvelrug Circuit deel 6ZeistJunioren Jeugd SeniorenA en B zwemmersMartine K. Mireille F. Mark W. reserve: Josien Z.
Wedstrijdzwemmen2023-09-30Zuiderzee Masters CircuitKampenMasters16.0016.30Adriaan R
Clubactiviteiten2023-06-19ZwemvierdaagseVoorthuizen
Clubactiviteiten2023-06-26ZwemvierdaagseBarneveld
Basisgroepen, Waterpolo, Wedstrijdzwemmen2023-06-20Pas-sessie nieuwe clubkledingRietkraag
Basisgroepen, Waterpolo, Wedstrijdzwemmen2023-06-21Pas-sessie nieuwe clubkledingRietkraag
Wedstrijdzwemmen2024-01-20JeugdwedstrijdWageningenSwimkick Minioren16:3017:00Mandy v. H. Matthijs vd V. Helma K.
Wedstrijdzwemmen2024-05-11JeugdwedstrijdWageningenSwimkick Minioren16:3017:00Sem B. (beo) Jennie R. Adriaan R. Schaduwklokkers: Dorian Keursten, Myrthe Rijpma
Wedstrijdzwemmen2024-06-15JeugdwedstrijdWageningenSwimkick Minioren16:3017:00Michel v. W. Sharon K. reseve: Greta W.
Wedstrijdzwemmen2023-12-16Zuiderzee Masters CircuitAmersfoortMastersJennieIngrid H, Michel v. W.
Wedstrijdzwemmen2023-10-14LAC wedstrijdenEmmeloordalle groepenRene S, Annelies V
Wedstrijdzwemmen2023-12-16LAC wedstrijdenNijkerkalle groepenJeroenJoas, ToonRene S. res: Helma K.let op. ook bordjesdraaiers nodig.
Wedstrijdzwemmen2024-04-13LAC wedstrijdenLelystadalle groepenGreta W.
Wedstrijdzwemmen2024-04-01LAC wedstrijdenBarneveldalle groepenMarja v. B (sr), Mieke J (J, res) Greta W.
Basisgroepen, Waterpolo, Wedstrijdzwemmen2023-10-21DWK Open ClubkampioenschappenBarneveldalle groepenMarja v. B (scheids), Michel v W. (start), Mireille F. (Kamp), Martine K.(Kamp),Jeroen D. (jury), Sem B., Reina H., William F., Greta W., Mandy v H. (tot 16.30), Ingrid H.
Wedstrijdzwemmen2023-11-04Midden Nederland Masters CircuitVianenMastersNic V.
Wedstrijdzwemmen2024-01-20Midden Nederland Masters CircuitBarneveldMasters14.0014.30Marja v. B (sr), Willy S. (J), Mieke J (J), Adriaan R., Martine K.
Wedstrijdzwemmen2024-03-02Midden Nederland Masters CircuitHouten?MastersMieke J. (J), Adriaan R.
Wedstrijdzwemmen2023-10-22WTC wedstrijdenVeenendaalJunioren Jeugd Seniorenje wordt specifiek uitgenodigddiversdiversHelenaJoas, JeroenMieke (J)
Wedstrijdzwemmen2023-10-28ZMCEmmeloordMastersJennieMichel v. W.
Wedstrijdzwemmen2024-06-30JaargangfinalesDordrechtMiniorengeplaatste zwemmers9:1510:00
Wedstrijdzwemmen2024-02-24Speedo Jaargangwedstrijden 2024LeidenMiniorengeplaatste zwemmers13:3014:15res: Greta W. (max 1 dag)
Wedstrijdzwemmen2024-02-25Speedo Jaargangwedstrijden 2024LeidenMiniorengeplaatste zwemmers13:3014:15res: Greta W. (max 1 dag)
Wedstrijdzwemmen2023-12-08Nederlandse Junioren Kampioenschappen kbEindhovenJuniorengeplaatste zwemmersdiversdiversJoas, RaphaelJeroen (J)
Clubactiviteiten, Basisgroepen, Waterpolo, Wedstrijdzwemmen2023-10-12Algemene Leden Vergadering DWKBarneveldalle leden19.30De agenda zal binnenkort verspreid worden. De agenda-stukken zullen bij dit bericht geplaatst worden.
Wedstrijdzwemmen2023-10-29Martinez Chocolade CupAmsterdamJunioren Jeugd SeniorenA en A+diversdiversIngridJoas, Jeroen
Wedstrijdzwemmen2024-01-20Gelderse B kampioenschappenVaassenJunioren Jeugd SeniorenB13.0013.45HennyMireille F.
Wedstrijdzwemmen2024-01-21Gelderse B kampioenschappenVaassenJunioren Jeugd SeniorenB13.0013.45HennyHenny V.
Wedstrijdzwemmen2024-01-06ZMCZwolleMasters11:3012:00JennieAndre v B. (sr) nog T leveren
Wedstrijdzwemmen2024-02-10ZMCHeerenveenMasters15:4516:30Jennie
Wedstrijdzwemmen2024-03-17ZMCAlmereMasters15:0015:30JennieIngrid H.
Wedstrijdzwemmen2024-04-07ZMCAlkmaarMasters13:1513:45Jennie
Wedstrijdzwemmen2024-05-25ZMCLelystadMasters15:3016:00JennieAdriaan R.
Clubactiviteiten2023-12-23100x100 Sebastiaan CupBarneveldiedereen14.0014.30Meer informatie
Clubactiviteiten2024-01-05NieuwjaarsreceptieVoorthuizen
Wedstrijdzwemmen2024-03-03Limietwedstrijden (50m)AmersfoortJunioren Jeugd SeniorenA en A+ groepen13.4514.15Helma K. Rene S.
Wedstrijdzwemmen2024-03-17Speedo Challenge (50m)AmsterdamJunioren Jeugd SeniorenA en A+ groepen??

Beperkte inhoud