Activiteitenkalender

Op deze pagina tref je de complete kalender aan wedstrijden en activiteiten!

Kalender 2022-2023

De kalender voor het nieuwe seizoen is beschikbaar. Je kunt deze uitfilteren op doelgroep, op periode of zelfs op inschrijver, coaches of officials. Check de integrale kalender voor alle evenementen!
AfdelingDatumWedstrijd/ActiviteitPlaatsGroep/TeamKenmerkenInzwemmenAanvangInschrijverCoachesOfficialsInformatie
Clubactiviteiten2022-08-19DWK Startkamp (t/m 21 aug.)Otterlo10 jaar en ouder20.00n.v.t.n.v.t.n.v.t.Info
Wedstrijdzwemmen2022-09-17Minioren Circuit deel 1EdeMiniorenA/B/C14:0014:30Helenannb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-09-17Heuvelrug Circuit deel 1nnb.Junioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveaunnb.nnb.HennyJoas, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-09-24Regio EstafettekampioenschappenZwolleJunioren/Jeugd/Seniorengeselecteerde zwemmersnnb.nnb.nnb.Jeroen, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-09-24Zuiderzee Masters CircuitKampenMasters-15.4516.15Jennien.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-10-01Nationale Zwemcompetitie deel 1DedemsvaartJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 115.1515.45IngridJeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2022-10-01Nationale Zwemcompetitie deel 1BarneveldJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 214.0014.30MarjelleTruus, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-10-08Minioren Circuit deel 2RenkumMiniorenA/B/C12:3013:00Helenannb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-10-15Regio Oost Circuit deel 1BarneveldJunioren/Jeugd/SeniorenJunioren en ouder14.0014.30nnb.Truus, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2022-10-22Zuiderzee Masters CircuitEmmeloordMasters-15.1515.45Jennien.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-03Nederlandse Masters Kampioenschappen kb (t/m 6-11)RotterdamMastersGeplaatste zwemmersnnb.nnb.Jennien.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-05Minioren Club Meet deel 1NijmegenMiniorengeselecteerde zwemmersnnb.nnb.Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-13Nationale Estafettekampioenschappennnb.Junioren/Jeugd/Seniorengeselecteerde zwemmersnnb.nnb.nnb.afh. van deelnamennb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-19Nationale Zwemcompetitie deel 2KampenJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 116.1516.45IngridJeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-19Nationale Zwemcompetitie deel 2NunspeetJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 217.1517.45MarjelleTruus, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-26Regio Oost Circuit deel 2Zwolle?Junioren/Jeugd/SeniorenJunioren en ouder14.0014.30nnb.Raoul, Jeroennnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-27Zuiderzee Masters CircuitAmersfoortMasters-nnb.nnb.Jennien.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-11-26Minioren Circuit deel 3WageningenMiniorenA/B/C16:3017:00Helenannb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2022-12-10Heuvelrug Circuit deel 2nnb.Junioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveaunnb.nnb.HennyMarga, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-12-09Nederlandse Juniorenkampioenschappen kb (t/m 11 dec.)EindhovenJuniorenLimiethoudersnnb.nnb.Truus, Joasnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-12-15Nederlandse Kampioenschappen kb (t/m 18 dec.)Den HaagJeugd/SeniorenLimiethouders08.00/15.0009.30/16.30nnb.Jeroen, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-07Heuvelrug Circuit deel 3nnb.Junioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveaunnb.nnb.HennyTruus, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-14Dutch Swimming League deel 1nnb.Jeugd/Senioren/Masters-nnb.nnb.Teams zelf / Jeroenn.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-14Minioren Circuit deel 4BarneveldMiniorenA/B/C14:0014:30Helenannb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-21Gelderse Kampioenschappen kbNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.nnb.Jeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-22Gelderse Kampioenschappen kbNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.Raoul, Michelnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-28Nationale Zwemcompetitie deel 3KampenJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 116.1516.45IngridJeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-01-28Nationale Zwemcompetitie deel 3HattemJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 215.3016.00MarjelleTruus, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-04Minioren Club Meet deel 2Barneveld Miniorengeselecteerde zwemmers14:0014:30Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-04Gelderse B KampioenschappenVaassenJunioren/Jeugd/Seniorengeselecteerde zwemmersnnb.nnb.BiancaJoas, Truusnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-05Gelderse B KampioenschappenVaassenJunioren/Jeugd/Seniorengeselecteerde zwemmersnnb.nnb.Michel, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-05Regio Oost Circuit deel 3 (50m)UtrechtJunioren/Jeugd/SeniorenJunioren en ouder14.3015.00nnb.Raoul, Jeroennnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-11Dutch Swimming League deel 2nnb.Jeugd/Senioren/Masters-nnb.nnb.Teams zelf / Jeroenn.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-18Heuvelrug Circuit deel 4nnb.Junioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveaunnb.nnb.HennyRaoul, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-11Regio Minioren FinalesVaassenMiniorenGeplaatste zwemmersnnb.nnb.Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-12Regio Minioren FinalesVaassenMiniorenGeplaatste zwemmersnnb.nnb.nnb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-18Finale Dutch Swimming Leaguennb.Jeugd/Senioren/MastersGeplaatste teamsnnb.nnb.Teams zelf / Jeroenn.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-25Minioren Club Meet deel 3NijmegenMiniorenGeselecteerde zwemmersnnb.nnb.Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-25Heuvelrug Circuit deel 5nnb.Junioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveaunnb.nnb.HennyMichel, Joasnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-03-26Regio Oost Circuit deel 4 (50m)UtrechtJunioren/Jeugd/SeniorenJunioren en ouder14.3015.00nnb.Raoul, Jeroennnb.
Wedstrijdzwemmen2023-04-15Minioren Club Meet deel 4nnb.MiniorenGeselecteerde zwemmersnnb.nnb.Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-04-22Nationale Zwemcompetitie deel 4BarneveldJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 114.0014.30IngridJeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-04-22Nationale Zwemcompetitie deel 4PuttenJunioren/Jeugd/SeniorenDWK 217.1517.45MarjelleTruus, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-04Nederlandse Masters Kampioenschappen (t/m 7 mei)EindhovenMastersGeplaatste zwemmersnnb.nnb.Jennien.v.t.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-13Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.nnb.Jeroen, Truusnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-14Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.Raoul, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-20Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.Raoul, Truusnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-21Gelderse KampioenschappenNijmegenJunioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.Jeroen, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-03Minioren Club Meet Finalennb.MiniorenGeplaatste teamsnnb.nnb.Mireillennb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-03Heuvelrug Circuit deel 6BarneveldJunioren/Jeugd/Seniorenonder N(J)K niveau14.0014.30HennyMichel, Joasnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-08Nederlandse Kampioenschappen (t/m 11 jun.)AmersfoortJeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.nnb.Jeroen, Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-16Nederlandse Juniorenkampioenschappen (t/m 18 jun.)EindhovenJuniorenLimiethoudersnnb.nnb.nnb.Truus, Joasnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-17Gelderse B KampioenschappenVaassenJunioren/Jeugd/SeniorenGeselecteerde zwemmersnnb.nnb.BiancaRaoul, Michelnnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-18Gelderse B KampioenschappenVaassenJunioren/Jeugd/SeniorenGeselecteerde zwemmersnnb.nnb.Joas, Margannb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-24Nederlandse Sprint KampioenschappenRotterdamJeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.nnb.Jeroennnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-25Nederlandse Sprint KampioenschappenRotterdamJeugd/SeniorenLimiethoudersnnb.nnb.Raoulnnb.
Wedstrijdzwemmen2022-08-29Europese Masters Kampioenschappen (t/m 4 september)Rome (ITA)MastersGeplaatse sportersn.v.t.
Wedstrijdzwemmen2022-10-29Martinez CupAmsterdamJunioren/Jeugd/SeniorenA/A+ zwemmersJeroen, ? (afh. van deelname)
Wedstrijdzwemmen2022-10-30Martinez CupAmsterdamJunioren/Jeugd/SeniorenA/A+ zwemmersJeroen, ? (afh. van deelname)
Wedstrijdzwemmen2023-03-12Speedo Challenge (50m)AmsterdamJunioren/Jeugd/Seniorenalle groepenJeroen, Truus
Wedstrijdzwemmen2023-07-01Speedo Fast Water MeetAmsterdamJunioren/Jeugd/Seniorenalle zwemmersJeroen, Truus
Wedstrijdzwemmen2023-07-02Speedo Fast Water MeetAmsterdamJunioren/Jeugd/Seniorenalle zwemmersJeroen, Raoul
Wedstrijdzwemmen2023-04-14Int. Youth Swimming Cup (50m) (t/m 16 apr.)Antwerpen (B)Junioren/Jeugd/SeniorenLimiethoudersJeroen, Raoul, Marga
Wedstrijdzwemmen2022-11-11Syd Cup (t/m 13 nov.)Haderslev (DEN)Junioren/Jeugd/Seniorenalle zwemmersafh van deelname NK Est.
Wedstrijdzwemmen2022-09-06Sporttechnisch trainersoverlegBarneveldTrainers Zwemmen20.00Iris, Joas, Truus, Raoul, Yvonne, Jeroen
Wedstrijdzwemmen2023-01-10Sporttechnisch TrainersoverlegBarneveldTrainers Zwemmen20.00Iris, Joas, Truus, Raoul, Yvonne, Jeroen
Wedstrijdzwemmen2023-06-06Sporttechnisch TrainersoverlegBarneveldTrainers Zwemmen20.00Iris, Joas, Truus, Raoul, Yvonne, Jeroen
Wedstrijdzwemmen, Waterpolo, Basisgroepen2022-09-01DWK KaderavondBarneveldAlle trainers & instructeurs20.00
Basisgroepen, Waterpolo, Wedstrijdzwemmen2022-09-22Algemene LedenvergaderingBarneveldAlle leden19.30
Wedstrijdzwemmen2022-08-27Interne Trainer-2 opleidingBarneveldTrainers Zwemmen09.00uDownload de informatie. Aanmelden uiterlijk 25-8 bij Jeroen.
Wedstrijdzwemmen2022-09-17Interne Trainer-2 opleidingBarnevelddeel 209.00u
Wedstrijdzwemmen2022-10-08Interne Trainer-2 opleidingBarneveldDeel 309.00u
Wedstrijdzwemmen2022-11-05Interne Trainer-2 opleidingBarneveldDeel 409.00u
Wedstrijdzwemmen2022-12-03Interne Trainer-2 opleidingBarneveldDeel 509.00u
Wedstrijdzwemmen2023-01-14Interne Trainer-2 opleidingBarneveldDeel 609.00u
Wedstrijdzwemmen2022-10-15JeugdwedstrijdWageningenMinioren/ Swimkick16:3017:00Doriannnb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-02-18JeugdwedstrijdWageningen Minioren/ Swimkick16:3017:00Doriannnb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-05-13JeugdwedstrijdWageningenMinioren/Swimkick16:3017:00Doriannnb.nnb.
Wedstrijdzwemmen2023-06-04Jeugdwedstrijd Wageningen Minioren/ Swimkick15:3016:00Dorian nnb.nnb.

Handleiding wedstrijdkalender