Bestuur & beleid

DWK is een typische sportvereniging, waarbij het bestuur de dagelijkse leiding heeft. Periodiek vergadert het bestuur en de voorzitter leid ook de Algemene Leden Vergadering, die jaarlijks in september plaats vindt.

RolNaamContact
VoorzitterRemco van der Veekevoorzitter@dewaterkip.nl
SecretarisBerend Slijkhuissecretaris@dewaterkip.nl
PenningmeesterHans de Heuspenningmeester@dewaterkip.nl
BasisgroepenMonique van ’t Landmonique@dewaterkip.nl
ZwemmenRuben Koekruben@dewaterkip.nl
WaterpoloMarrit Elzingamarrit@dewaterkip.nl
Algemeen lidYvonne Baarsyvonne@dewaterkip.nl
ZwembadzakenTitus Mennentitus@dewaterkip.nl

Statuten, huishoudelijk reglement en kaderbeleidsplan

De regels van onze vereniging bestaan uit het huishoudelijk reglement en de statuten. Daarnaast vinden we het als vereniging belangrijk dat er voor elke groep voldoende en gekwalificeerd kader langs de badrand staat. Dit is vastgelegd in het kaderbeleidsplan.

Klik op de betreffende koppelingen om deze documenten te lezen.

Huishoudelijk reglement DWK
Statuten DWK
Kaderbeleidsplan DWK