Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jun 1 | Startlijst | Uitslag | |||||||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 1 | Startlijst | Uitslag | |||||||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 1 | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 3-4 | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:30 | Minioren 5/6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 15:04 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:06 | Minioren 1, 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:47 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:49 | Minioren 1, 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
21. | Gemengd | 4 x 25m vrije slag | series | 16:21 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |
1 - Minioren Circuit deel 2 - 12-2-2022 - 14:30 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:30 | Minioren 5/6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 100m schoolslag | series | 14:34 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:38 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:41 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 14:49 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
6. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 14:59 | Junioren 1 | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 25m vlinderslag | series | 15:04 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:06 | Minioren 1, 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
9. | Jongens | 100m wisselslag | series | 15:07 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:10 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:14 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:33 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:39 | Junioren 1 | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:47 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:49 | Minioren 1, 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:51 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 15:55 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
18. | Jongens | 200m vrije slag | series | 15:58 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:07 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
20. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:13 | Junioren 1 | Startlijst | Uitslag |
21. | Gemengd | 4 x 25m vrije slag | series | 16:21 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | ......... |