Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
14 sep 16:00 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
14 sep 16:30 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) De Peppel
14 sep 16:30 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
14 sep 17:00 [Concept]De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Sportfondsenbad De Bongerd
14 sep 17:15 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
14 sep 18:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) Veluwehal
21 sep 09:00 [Concept]Piranha H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Het Slagman
21 sep 16:45 [Concept]De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De IJsselslag
21 sep 18:00 [Concept]VZ&PC Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Stamper
21 sep 20:30 [Concept]EZPC H3 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Helster
28 sep 09:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Scheg
28 sep 16:15 [Concept]Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Sprenkelaar
28 sep 18:15 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
28 sep 19:00 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
28 sep 20:00 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) Veluwehal
28 sep 20:45 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) Veluwehal
29 sep 20:30 [Concept]EZPC H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Helster
5 okt 15:45 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) De Stamper
5 okt 17:10 [Concept]Losser H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Brilmansdennen
5 okt 18:15 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
5 okt 18:40 [Concept]Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Sprenkelaar
5 okt 18:45 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) De Vennen
5 okt 19:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) Veluwehal
5 okt 19:45 [Concept]DWK H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) Veluwehal
12 okt 09:00 [Concept]Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Zwembad De Steur
12 okt 17:30 [Concept]Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Bosbad Putten
12 okt 18:05 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
12 okt 18:45 [Concept]DWK Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) Veluwehal
12 okt 19:30 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
12 okt 20:30 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) Veluwehal
12 okt 21:15 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) Veluwehal
26 okt 09:45 [Concept]WS Twente H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) t Wooldrik
26 okt 16:30 [Concept]Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Zwembad De Steur
26 okt 16:45 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
26 okt 17:05 [Concept]SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Vrolijkheid
26 okt 17:30 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
26 okt 18:15 [Concept]DWK H3 (Heren) - RZC H1 (Heren) Veluwehal
26 okt 19:00 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
26 okt 20:00 [Concept]De Houtrib H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Koploper
2 nov 09:00 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) Veluwehal
2 nov 09:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren) Veluwehal
2 nov 09:00 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
2 nov 10:25 [Concept]DWK Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) Veluwehal
2 nov 10:45 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
2 nov 11:10 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) Veluwehal
2 nov 12:10 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
2 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) De Kwakel
9 nov 16:00 [Concept]Proteus H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Schaeck
9 nov 17:15 [Concept]Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Brake
9 nov 18:15 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
9 nov 19:00 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
9 nov 19:45 [Concept]DWK Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) Veluwehal
9 nov 20:30 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) Veluwehal
16 nov 09:00 [Concept]WS Twente H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Sportbad Twentebad
16 nov 17:45 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Waterlinie
16 nov 18:00 [Concept]Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Golfbad Oss
16 nov 18:30 [Concept]Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Overboord
16 nov 19:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Waterlinie
16 nov 20:30 [Concept]PFC Rheden H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Grote Koppel
23 nov 09:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) Veluwehal
23 nov 09:45 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) Veluwehal
23 nov 10:45 [Concept]DWK H3 (Heren) - Flevo H4 (Heren) Veluwehal
23 nov 11:30 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
23 nov 17:20 [Concept]De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Koploper
23 nov 17:30 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Waterlinie
23 nov 18:15 [Concept]Triton Putten H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Bosbad Putten
30 nov 09:45 [Concept]ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Vijf Heuvels
30 nov 18:15 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
30 nov 18:35 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Sportcentrum Rozengaarde
30 nov 19:00 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
30 nov 19:45 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) Veluwehal
1 dec 17:00 [Concept]De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Sportfondsenbad De Bongerd
7 dec 09:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) Veluwehal
7 dec 09:45 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) Veluwehal
7 dec 10:45 [Concept]DWK H3 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) Veluwehal
7 dec 11:05 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
7 dec 11:30 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
7 dec 18:00 [Concept]ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Marke
7 dec 18:45 [Concept]WWV Winterswijk H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Jaspers
7 dec 18:45 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
14 dec 15:00 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Koekoek
14 dec 18:00 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) Veluwehal
14 dec 18:30 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
14 dec 18:30 [Concept]De Breuly H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) Lentebad
14 dec 19:15 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) Veluwehal
14 dec 20:00 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) Veluwehal
11 jan 08:30 [Concept]Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Jaap van der Krol Bad
11 jan 09:00 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Schaeck
11 jan 12:55 [Concept]Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Jaap van der Krol Bad
11 jan 17:30 [Concept]Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Bosbad Putten
11 jan 19:15 [Concept]DWK Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) Veluwehal
11 jan 20:00 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) Veluwehal
11 jan 20:05 [Concept]ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWK H3 (Heren) Valkenhuizen
11 jan 21:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Sportcomplex Amerena
18 jan 09:00 [Concept]De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Sportcentrum De Sijpel
18 jan 15:45 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Koerbelt
18 jan 18:45 [Concept]PFC Rheden H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Grote Koppel
18 jan 19:55 [Concept]De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Sportfondsenbad De Bongerd
19 jan 17:15 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) t Timpke
25 jan 18:15 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
25 jan 18:45 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
25 jan 19:30 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
25 jan 19:40 [Concept]Triton Putten Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Bosbad Putten
25 jan 20:30 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) Veluwehal
25 jan 21:15 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) Veluwehal
1 feb 09:00 [Concept]ZEW H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Calluna
1 feb 15:30 [Concept]Thetis H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 16:55 [Concept]De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Valkenhuizen
1 feb 18:55 [Concept]ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Valkenhuizen
2 feb 09:45 [Concept]EZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Het Slagman
8 feb 14:45 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
8 feb 15:15 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
8 feb 16:00 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
8 feb 16:45 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
8 feb 17:30 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) Veluwehal
8 feb 18:15 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) Veluwehal
8 feb 19:00 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
8 feb 20:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) Veluwehal
8 feb 20:45 [Concept]DWK H3 (Heren) - EZPC H2 (Heren) Veluwehal
15 feb 19:45 [Concept]WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Tijenraan
29 feb 08:30 [Concept]RZC H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) MFC Doelum
29 feb 09:00 [Concept]WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Sportbad Twentebad
29 feb 09:00 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
29 feb 09:40 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
29 feb 15:30 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Rhienderoord
29 feb 17:55 [Concept]De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Sportfondsenbad De Bongerd
29 feb 17:55 [Concept]Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Brake
29 feb 18:45 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
7 maa 15:00 [Concept]Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Overboord
7 maa 16:15 [Concept]Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Sprenkelaar
7 maa 17:45 [Concept]WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Jaspers
7 maa 18:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames) t Timpke
7 maa 19:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Scheg
14 maa 09:00 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) Veluwehal
14 maa 09:00 [Concept]De Woelwaters H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Sportcentrum De Sijpel
14 maa 10:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren) Veluwehal
14 maa 10:45 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
14 maa 10:45 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
14 maa 18:20 [Concept]Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Sprenkelaar
14 maa 20:00 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Zwembad Drie Essen
21 maa 17:45 [Concept]SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) De Vrolijkheid
21 maa 18:15 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
21 maa 18:45 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
21 maa 19:30 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren) Veluwehal
21 maa 20:10 [Concept]De Houtrib Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Koploper
21 maa 20:15 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
28 maa 08:30 [Concept]De Grunte H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Slag
28 maa 09:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) Veluwehal
28 maa 10:00 [Concept]Flevo H4 (Heren) - DWK H3 (Heren) Jaap van der Krol Bad
28 maa 10:45 [Concept]De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Sportcentrum De Sijpel
28 maa 14:00 [Concept]Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Peppel
28 maa 17:30 [Concept]SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Vrolijkheid
4 apr 08:30 [Concept]De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De IJsselslag
4 apr 09:00 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) Veluwehal
4 apr 09:00 [Concept]DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
4 apr 09:40 [Concept]De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Sportcentrum De Sijpel
4 apr 09:45 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) Veluwehal
4 apr 10:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) Veluwehal
4 apr 17:15 [Concept]TZC-Vahalis H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
4 apr 18:45 [Concept]DWK Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) Veluwehal
18 apr 09:00 [Concept]DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) Veluwehal
18 apr 09:00 [Concept]De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Sportcentrum De Sijpel
18 apr 09:45 [Concept]DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
18 apr 10:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) Veluwehal
18 apr 10:45 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) Het Slagman
18 apr 11:30 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
18 apr 18:15 [Concept]SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Vrolijkheid
18 apr 18:15 [Concept]VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) Zwembad Den Ekkerman
18 apr 18:30 [Concept]Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Overboord
Zie ook de site van de KNZB.