W-official rooster

Instructies digitaal wedstrijdformulier

nr. Datum Tijd Team Wedstrijd W-officials Scheidsrechter Bardienst Toezichthouder met AED reanimatie
20757 11-01-2020 19:15 DWK Da2 DWK Da2 - VZ&PC Da2 Bernard de Graaf, Edgar de Vogt, Jytte Altena   Gesloten Justin van de Bovenkamp
20026 11-01-2020 20:00 DWK H1 DWK H1 - De Woelwaters H1 Mireille de Ruiter, Jantine Knotters, Brian van de Bos     Mirjam van Leeuwen
                 
23386 25-01-2020 18:15 DWK EG1 DWK EG1 - SWOL 1894 EG1 Ewart Evink, Johannes van Deelen Edgar de Vogt Open 18:00 Berend Slijkhuis
1554 25-01-2020 19:30 DWK Da1 DWK Da1 - De Vennen Da1 Martijn Ekelschot, Remco van der Veeke, Guido Hittorf   Laura van Lagen, Twan van de Bovenkamp, Joppe van de Steeg Berend Slijkhuis
20029 25-01-2020 20:30 DWK H1 DWK H1 - Losser H1 Jessy Boerman, Nienke Wouda, Jacqueline van Schendel     Laura van Lagen
20974 25-01-2020 21:15 DWK H2 DWK H2 - VZ&PC H2 Krijn Jongejan, Maarten Bouw, Lennard Tolboom     Laura van Lagen
                 
n.v.t. 08-02-2020 14:45 DWK o9   Ouders Chris Eekma Open 15:00 Naomi Herpers
23406 08-02-2020 15:30 DWK EG1 DWK EG1 - De Woelwaters EG1 Martijn Ekelschot, Remco van der Veeke Bert Bos Barry Helsedingen, Jytte Altena, Ewart Evink Naomi Herpers
22086 08-02-2020 16:00 DWK DG1 DWK DG1 - Zuiderzeezwemmers DG1 Martijn Ekelschot, Remco van der Veeke Bert Bos   Naomi Herpers
22311 08-02-2020 16:45 DWK CG1 DWK CG1 - De Meer CG1 Rick Kappers, Berend Slijkhuis     Ewart Evink
21042 08-02-2020 17:30 DWK H2 DWK H2 - WS Twente H4 Jessy Boerman, Nienke Wouda, Jacqueline van Schendel     Ewart Evink
20030 08-02-2020 18:15 DWK H1 DWK H1 - De Houtrib H1 Yvonne Baars, Jantine Knotters, Jaqueline Eekma     Mireille Ruiter
1822 08-02-2020 19:00 DWK Da1 DWK Da1 - De Rijn Da1 Marcel Jansen, Richard Bakkenes, Jaap van t' land      Mireille Ruiter
20919 08-02-2020 20:00 DWK Da2 DWK Da2 - Deltasteur Da1 Tamara van de Wetering, Denise Heimgartner, Naomi Herpers     Naomi Herpers
21378 08-02-2020 20:45 DWK H3 DWK H3 EZPC H2 Mirjam van Leeuwen, Mireille Ruiter, Marrit Elzinga     Mireille Ruiter
                 
n.v.t. 29-02-2020 16:15 DWK o9   Ouders Chris Eekma Open 17:00 Thomas van de Burght
23417 29-02-2020 17:00 DWK EG1 DWK EG1 - De Houtrib EG1 Mireille Ruiter, Marrit Elzinga Eline Moree + Marieke van den Berg Mirthe Jansen, Esther Jongejan Thomas van de Burght
22089 29-02-2020 17:30 DWK DG1 DWK DG1 - De Meer DG1 Tamara van de Wetering, Denise Heimgartner Eline Moree + Marieke van den Berg   Laura van Lagen
20928 29-02-2020 18:15 DWK Da2 DWK Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 Diana Kas, Rianne Bouw, Freek Attema     Laura van Lagen
1991 29-02-2020 19:00 DWK Da1 DWK Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 Yvonne Baars, Jantine Knotters, Jaqueline Eekma     Yvonne Baars
                 
22096 14-03-2020 19:00 DWK DG1 DWK DG1 - ZPC Hatto Heim DG1 Dethmer Huisman, Andre Hooijer Rene Bouw Open 19:00 Marco van Manen
21012 14-03-2020 19:45 DWK H2 DWK H2 - WS Twente H2 Mirjam van Leeuwen, Yvonne Baars, Marrit Elzinga   Maarten Kas, Wouter Burgerhart Mirjam van Leeuwen
21544 14-03-2020 20:45 DWK H3 DWK H3 - PFC Rheden H2 Marco van Manen, Bernard de Graaf, Edgar de Vogt     Marco van Manen
                 
23438 21-03-2020 18:15 DWK EG1 DWK EG1 - Flevo EG1 Rick Kappers, Johannes van Deelen Jaap van 't Land Open 18:15 Justin  van de Bovenkamp
22345 21-03-2020 18:45 DWK CG1 DWK CG1 - Proteus CG1 Naomi Herpers, Jessy Boerman   Tamara van de Wetering, Krijn Jongejan Marieke van den Berg
20032 21-03-2020 19:30 DWK H1 DWK H1 - Triton Putten H1 Brian van de Bos,  Couzijn Evers, Wouter Burgerhart     Marieke van den Berg
2161 21-03-2020 20:15 DWK Da1 DWK Da1 - Arethusa Da1 Berend Slijkhuis, Justin van de Bovenkamp, Mitchell Schuiteman     Justin  van de Bovenkamp
                 
n.v.t. 04-04-2020 16:00 DWK o9   Ouders Eline Moree + Marieke van den Berg Open 16:30 Naomi Herpers
23459 04-04-2020 16:45 DWK EG1 DWK EG1 - Nunspeet EG1 Tamara van de Wetering, Denise Heimgartner Eline Moree + Marieke van den Berg Annick Nijenhuis, Gerwin van Driesten, Rowena Top Naomi Herpers
20746 04-04-2020 17:15 DWK Da2 DWK Da2 - De Mors Da1 Berend Slijkhuis, Justin van de Bovenkamp, Mitchell Schuiteman     Berend Slijkhuis
2244 04-04-2020 18:00 DWK Da1 DWK Da1 - NDD Da1 Marco van Manen, Guido Hittorf, Bernard de Graaf     Berend Slijkhuis
20031 04-04-2020 19:00 DWK H1 DWK H1 - Proteus H1 Naomi Herpers, Nienke Wouda, Jacqueline van Schendel     Nienke Wouda
20963 04-04-2020 20:00 DWK H2 DWK H2 - De Rijn H2 Krijn Jongejan, Maarten Bouw, Lennard Tolboom     Nienke Wouda
                 
22296 18-04-2020 17:30 DWK CG1 DWK CG1 - De Meer CG1 Ewart Evink, Johannes van Deelen   Open 17:30 Wouter Burgerhart
21356 18-04-2020 18:15 DWK H3 DWK H3 - De Breuly H1 Brian van de Bos, Diana Kan, Aartie Pater   Mitchell Schuiteman, Dethmer Huisman Ewart Evink
20033 18-04-2020 19:00 DWK H1 DWK H1 - WWV Winterswijk H1 Gijsbert van Beek, Jan Willem Beusink, Rene Bouw     Wouter Burgerhart