W-official rooster

Instructies digitaal wedstrijdformulier

nr. Datum Tijd Team Wedstrijd W-officials Scheidsrechter Bardienst Toezichthouder met AED reanimatie
23291 14-9-2019 16:45 DWK EG1 DWK EG1 - Houtrib EG1 Gijsbert van Beek, Rene Bouw Guido Hittorf Gesloten Wouter Burgerhart
22047 14-9-2019 17:15 DWK DG1 DWK DG1 - De Meer DG1 Jacqueline Eekma, Nienke Wouda Guido Hittorf   Wouter Burgerhart
21383 14-9-2019 18:00 DWK H3 DWK H3 - ENC Arnhem (SG) H4 Jacqueline Eekma, Rianne Bouw, Nienke Wouda     Brian van den Bos
                 
22350 28-9-2019 18:15 DWK CG1 DWK CG1 - ZVV CG1 Krijn Jongejan, Lennard Tolboom   Open 18:00 Ewart Evink
530 28-9-2019 19:00 DWK Da1 DWK Da1 - ZPC AMERSFOORT Da1 Bernard de Graaf, Marco van Maanen, Guido Hittorf   Mirthe Janssen, Rick Kappers, Mitchel van Mechellen Ewart Evink
20023 28-9-2019 20:00 DWK H1 DWK H1 - PFC Rheden H1 Naomi Herpers, Jacqueline van Schendel, Marieke van den Berg     Barry Keetman
21061 28-9-2019 20:45 DWK H2 DWK H2 - Schuurman BZC H4 Berend Slijkhuis, Mitchell Schuitemann, Justin van de Bovenkamp     Naomi Herpers
                 
22054 5-10-2019 19:00 DWK DG1 DWK DG1 - ZPC Hatto Heim DG1 Jaap van t Land, Couzijn Evers Rene Bouw Open 19:00 Mirjam van Leeuwen
20796 5-10-2019 19:45 DWK Da2 DWK Da2 - Triton Putten Da1 Marise Knotters, Brian van den Bos, Diana Kas   Jytte Altena, Andre Hooijer Wouter Burgerhart
21577 5-10-2019 20:30 DWK H3 DWK H3 - Thetis H2 Marrit Elzinga, Yvonne Baars, Mirjam van Leeuwen     Mirjam van Leeuwen
                 
23312 12-10-2019 18:05 DWK EG1 DWK EG1 - Flevo EG1 Marieke van den Berg , Denise Heimgartner Bert Bos Open 18:00 Mireille Ruiter
20952 12-10-2019 18:45 DWK Da2 DWK Da2 - EZC Da3 Maarten Bouw, Ewart Evink, Johannes van Deelen   Laura van Lagen, Iris Velthuijs, Bernard de Graaf Jacqueline van Schendel
702 12-10-2019 19:30 DWK Da1 DWK Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 Edgar de Vogt, Chris Eekma, Guido Hittorf     Mireille Ruiter
20024 12-10-2019 20:30 DWK H1 DWK H1 - ZEW H1 Naomi Herpers, Jacqueline van Schendel, Nienke Wouda     Marco van Maanen
21018 12-10-2019 21:15 DWK H2 DWK H2 - ENC Arnhem (SG) H3 Lennard Tolboom, Berend Slijkhuis, Rick Kappers     Ewart Evink
                 
22060 26-10-2019 17:30 DWK DG1 DWK DG1 - De Woelwaters DG1 Denise Heimgartner, Jacqueline van Schendel Eline Moree Open 17:30 Marieke van den Berg
21394 26-10-2019 18:15 DWK H3 DWK H3 - RZC H1 Brian van den Bos, Diana Kas, Rianne Bouw   Couzijn Evers, Annick Nijenhuis Marieke van den Berg
878 26-10-2019 19:00 DWK Da1 DWK Da1 - Zeester-Meerval Da1 Marcel Janssen, Jan Willem Beusink, Richars Bakkenes     Thomas van de Burght
                 
Oefen 2-11-2019 15:30 DWK o9   Ouders Chris Eekma Open 16:00 Noami Herpers
23333 2-11-2019 16:15 DWK EG1 DWK EG1 - Nunspeet EG1 Jaap van t Land, Couzijn Evers Edgar de Vogt Berend Slijkhuis, Jaap van t Land, Barry Helsedingen Noami Herpers
22078 2-11-2019 16:45 DWK DG1 DWK DG1 - Triton Putten DG1 Marcel Janssen, Jan Willem Beusink Edgar de Vogt   Noami Herpers
22247 2-11-2019 17:30 DWK CG1 DWK CG1 - De Ijsselmeeuwen CG1 Rick Kappers, Krijn Jongejan     Marco van Maanen
21291 2-11-2019 18:15 DWK H3 DWK H3 - EZPC H3 Barry Keetman, Martijn Ekelschot, Remco van der Veeke     Marco van Maanen
20025 2-11-2019 19:00 DWK H1 DWK H1 - De Spreng H1 Dethmer Huisman, Wouter Burgerhart, Dethmer Huisman     Marco van Maanen
20959 2-11-2019 20:00 DWK H2 DWK H2 - WS Twente H3 Maarten Bouw, Ewart Evink, Johannes van Deelen     Ewart Evink
                 
22102 9-11-2019 18:15 DWK DG1 DWK DG1 - De Woelwaters DG1 Marrit Elzinga, Jantine Knotters Marco van Maanen Open 18:00 Chris Eekma
22438 9-11-2019 19:00 DWK CG1 DWK CG1 - Proteus CG1 Barry Keetman, Martijn Ekelschot   Remco van der Veeke, Iris Velthuijs Chris Eekma
20925 9-11-2019 19:45 DWK Da2 DWK Da2 - Schuurman BZC Da3 Nienke Kolkman, Richard Bakkenes, Andre Hooijer     Bernard de Graaf
20998 9-11-2019 20:30 DWK H2 DWK H2 - WWV Winterswijk H2 Marrit Elzinga, Jose van de Bovenkamp, Yvonne Baars     Mirjam van Leeuwen
                 
22332 23-11-2019 17:00 DWK CG1 DWK CG1 - De Rijn CG1 Chris Eekma, Edgar de Vogt   Open 17:00 Bernard de Graaf
20820 23-11-2019 17:45 DWK Da2 DWK Da2 - De Houtrib Da1 Andre Hooijer, Gijsbert Van Beek, Rene Bouw   Jytte Altena, Martijn Ekelschot, Jan Willem Beusink Bernard de Graaf
21006 23-11-2019 18:30 DWK H2 DWK H2 - SWOL H3 Mirjam van Leeuwen, Mireille Ruiter, Jantine Knotters     Mireille Ruiter
21301 23-11-2019 19:30 DWK H3 DWK H3 - Flevo H4 Bernard de Graaf, Marco van Maanen, Remco van der Veeke     Mireille Ruiter
                 
22072 30-11-2019 18:15 DWK DG1 DWK DG1 - WZC-De Ijsel DG1 Mitchell Schuiteman, Justin van de Bovenkamp Rene Bouw Gesloten Chris Eekma
22325 30-11-2019 19:00 DWK CG1 DWK CG1 - ZVV CG1 Rianne Bouw, Freek Attema     Chris Eekma
20027 30-11-2019 19:45 DWK H1 DWK H1 - De Grunte H1 Diana Kas, Brian van den Bosch, Freek Attema     Ewart Evink
                 
Oefen 7-12-2019 16:30 DWK o9   Ouders Martijn Ekelschot Open 17:00 Naomi Herpers
22333 7-12-2019 17:15 DWK CG1 DWK CG1 - Aquapoldro CG1 Bernard de Graaf, Remco van der Veeke   Mirthe Janssen, Marcel Janssen, Marrit Elzinga Naomi Herpers
21474 7-12-2019 18:00 DWK H3 DWK H3 - TZC-Vahalis H1 Denise Heimgartner, Naomi Herpers, Eline Moree     Eline Moree
21028 7-12-2019 18:45 DWK H2 DWK H2 - EZC H2 Mireille Ruiter, Jantine Knotters, Jose van de Bovenkamp     Eline Moree
1301 7-12-2019 19:30 DWK Da1 DWK Da1 - VZV Njord Da1 Barry Keetman, Martijn Ekelschot, Marco van Maanen     Wouter Burgerhart
20747 7-12-2019 20:30 DWK Da2 DWK Da2 - ZPC de Hof Da2 Jacqueline van Schendel, Nienke Wouda, Marieke van den Berg     Wouter Burgerhart
                 
23364 14-12-2019 18:00 DWK EG1 DWK EG1 - Aquapoldro EG2 Yvonne Baars, Jacqueline Eekma Eline Moree Open 18:00 Mirjam van Leeuwen
20028 14-12-2019 18:30 DWK H1 DWK H1 - Piranha H1 Naomi Herpers, Denise Heimgartner, Marieke van den Berg   Laura van Lagen, Maarten Bouw, Yvonne Baars Mirjam van Leeuwen
20884 14-12-2019 19:30 DWK Da2 DWK Da2 - SWOL Da2 Maarten Bouw, Ewart Evink, Johannes van Deelen     Laura van Lagen
1392 14-12-2019 20:15 DWK Da1 DWK Da1 - Polar Bears Da3 Mireille Ruiter, Jose van de Bovenkamp, Mirjam van leeuwen     Ewart Evink